Zatrudnimy magazyniera

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • znajomość mechanizacji rolnictwa
  • znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy min. kat.B
  • miejsce zamieszkania Olsztyn lub okolice

Główne zadania:

  • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru
  • przechowywanie i składowanie towaru
  • kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka
  • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami
  • obsługa systemów informacyjnych
  • monitorowanie zapasów magazynowych

W zamian oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • umowę o pracę na pełny etat