Zatrudnimy pracownika sekretariatu

ZAKRES ZADAŃ

  • koordynowanie procesu przepływu informacji, obiegu dokumentów oraz przekazywanie dokumentów do merytorycznych komórek organizacyjnych
  • rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • koordynacja wizyt gości
  • obsługa połączeń telefonicznych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • Inne zadania zlecone przez Zarząd

NASZE OCZEKIWANIA

  • wykształcenie min. średnie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • ciekawą pracę w dużej firmie
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji oraz doskonalenia umiejętności zawodowych