market w Pasłęku

Z przyjemnością informujemy o nowo otwartym markecie w Pasłęku w woj. warmińsko-mazurskim. Market mieści się przy ul. Firmowej 1.

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 8.00 - 16.00
sob.: 8.00 - 13.00

Tel. kom.: 519 541 442
Tel. kom.: 515 205 325

Na powierzchni ponad 1200m2 oferujemy szeroką gamę produktów oraz oryginalne części zamienne renomowanych marek takich jak: ZAP Sznajder Batterien, Kverneland, Overum, Sipma, Kongskilde, Zetor, Samasz, Unia Group, Fuchs, De Walt, Stiga, oraz wiele innych.

Zielony Piknik

Zielony Piknik
Niedziela 17 czerwca 2012r. – w tym dniu na lotnisku w Kikitach wspólnie z naszymi klientami bawiliśmy się na zielonym pikniku. Spędziliśmy niesamowite chwile, wspólna zabawa, emocjonujące rywalizacje sportowe, wiele atrakcji dla milusińskich to wszystko można było zobaczyć w ubiegłą niedzielę w Kikitach.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się również prezentacje maszyn rolniczych.
Główną atrakcją całej imprezy były loty samolotowe. Każdy uczestnik pikniku miał możliwość podziwiania wspaniałych widoków, docenienia walorów regionu Warmii i mazur "z lotu ptaka”.

Agroma Olsztyn na Pucharze Polski w motocrossie

W ubiegły weekend w Olsztynie rozegrany został Puchar Polski w Motocrossie. Zawody odbyły się na torze motocrossowym przy ul. Lubelskiej.

II runda Pucharu Polski w Motocrossie rozegrana została w klasach: MX 65, MX 85, MX 1, MX 2 oraz w klasie MX Weteran.

W związku z dużą liczbą biegów (zapoznawczych, kwalifikacyjnych i pucharowych) niezbędne było odpowiednie nawodnienie toru. Posłużył ku temu zestaw: ciągnik Claas Arion 640 wraz z beczkowozem Pichon. Przez cały czas trwania imprezy zraszaliśmy tor prezentując kolejne z wielu zastosowań sprzętu z naszej oferty.

Przenośnik łańcuchowy do Rozrzutnika obornika Rur 8 / Rur 10-czeskiej produkcji.

Przenośnik łańcuchowy do Rozrzutnika obornika Rur 8 oraz Rur 10- czeskiej produkcji. Transporter jest wykonany na bazie łańcucha 5 kategorii, czyli bardzo mocny oraz podwójnego ceownika.
Czas realizacji wykonania około 10 dni roboczych.
Cena brutto: 2650 zł/ sztukę.

WIELKA PROMOCJA ELEKTRONARZĘDZI DeWalt!

Tylko teraz kupisz profesjonalne elektronarzędzia DeWalt w cenach hurtowych! To nie jest chwyt marketingowy! Sprawdź i się przekonaj, obniżki sięgają 35%!!!

Wielkie obniżki cenowe obejmują cały asortyment elektronarzędzi DeWalt w każdym sklepie Agromy Olsztyn. Serdecznie zapraszamy!

Podkategorie

/

copyright 2016 by Agroma Olsztyn Grupa Sznajder