Agroma Olsztyn Grupa Sznajder jest przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku, od 1994 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od roku 2006 wchodzimy w skład Grupy Sznajder. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sklepy w siedmiu województwach. Nasza sieć sprzedaży liczy obecnie 41 sklepów.

Od początku działalności współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu rolniczego oferując pełną obsługę gwarancyjną sprzedawanych maszyn, jak również pogwarancyjne usługi serwisowe pełnione przez doświadczonych mechaników.


 

 

Dla zaprezentowania pełnych walorów oferowanych maszyn organizujemy we współpracy z producentami i dostawcami targi, wystawy oraz pokazy pracy w polu i w gospodarstwach potencjalnych przyszłych użytkowników.

Misją przedsiębiorstwa jest kompleksowe i rzetelne zaspokajanie potrzeb naszych Klientów, nieustannie poszukując nowych, lepszych produktów i źródeł zaopatrzenia, a także sukcesywnie podnosząc poziom obsługi.

 

  Agroma Olsztyn w latach 60. i dziś
/

copyright 2016 by Agroma Olsztyn Grupa Sznajder